Geboorteberichten

Er zijn weer enkele geboortemeldingen gedaan. Zo is bij Marlland het nest geboren uit de combinatie van Anlory Keltic Red Sky en Marlland Change Of Heart. 7 reuen en 3 teven. Moeder en pups maken het goed.

Ook bij de Grasbroekerhof werden pups geboren. Uit de combinatie Glimmer Noblesse Cloud Dancer en Abigail van de Grasbroekerhof kwamen twee reuen en twee teven. Ook deze pups zijn niet meer beschikbaar.

Fokkers gefeliciteerd met deze nieuwe aanwinsten!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s