Puppy gezocht

Met enige regelmaat ontvangen wij de vraag of we kunnen helpen in de zoektocht naar een pup of herplaatser. De vraag naar honden is op dit moment groot, ook bij Ierse Setter fokkers. Het kan dus zijn dat er maanden, of zelfs ruim een jaar voorbij gaan voor er een pup beschikbaar is.
Meer hierover kan je lezen via deze pagina:

LET OP!

Op verschillende verkoopsites worden op dit moment (ras)honden aangeboden “met stamboom”, die echter niet over een officiële stamboom beschikken en waarover vermoedens bestaan dat deze pups uit de illegale hondenhandel afkomstig zijn. Deze fokkers zijn bij ons ook niet bekend. Het Landelijk InformatieCentrum Gezelschapsdieren heeft een checklist en tips over waar je op moet letten bij het kopen van een pup.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s