27 juni 2019 – oprichtingsdatum Ierse Setter Vereniging!

De oprichting van de Ierse Setter Vereniging is een feit! Nadat Susan Mogony al eerder de nodige documenten tekende, was het vanochtend aan Monique Ernst om de laatste handtekeningen bij de notaris te zetten. Hiermee gaat 27 juni 2019 als officiële oprichtingsdatum van de ISV de boeken in.

Wil je lid worden van de vereniging? Contributie 2019 is vastgesteld op 15 euro. Inschrijven gaat via ons aanmeldformulier. Een rekeningnummer voor de vereniging is nog in aanvraag. De betaling kan daardoor nog niet worden gedaan, maar inschrijven is dus al wel mogelijk. Zodra ook het rekeningnummer gereed is, brengen we je op de hoogte.

De ISV is ook sinds vandaag te vinden op Facebook. Aan deze pagina wordt nog gewerkt. Voor leden is er een besloten Ierse Setter Vereniging groep op Facebook al enige tijd actief.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s