Kerstshow gezamenlijk met Winnershow 21 & 22 december

Persbericht: Winner tentoonstelling en Kerstshow gaan samen voor Kerst Winner 2019

De Winner tentoonstelling wordt dit jaar georganiseerd in het weekend voor kerst op zaterdag 21 & zondag 22 december 2019 in samenwerking met de KC Nijmegen e.o. Noviomagum (kerstshow). Twee tradities worden gecombineerd in de gezellige decembermaand in een sfeervolle kerstsfeer en redelijk centraal in het land in de evenementenhal in Gorinchem.  Het is belangrijk en de wens van onze leden en exposanten dat de Winner tentoonstelling ook dit jaar wordt gehouden en dat de daaraan verbonden titels beschikbaar blijven voor de exposanten.

De samenwerking met de kerstshow is een pilot voor dit jaar en zal na afloop worden geëvalueerd om te kijken of de op deze wijze vormgegeven Winnertentoonstelling aan de verwachtingen voldoet. Binnenkort kunt u via de Winner website alle relevante informatie vinden over de 2019 editie van de Kerst Winner www.winnershow.nl.

Belangrijke uitgangspunten zijn:

  • Laagdrempelig en ongedwongen sfeer;
  • Betaalbare inschrijfgelden;
  • Laag parkeertarief;
  • Betaalbare consumpties;
  • Sfeervolle Winnerwaardige uitstraling van de tentoonstelling (volledig tapijt in en rondom de ringen);
  • Het concept Hond zal in de erering plaatsvinden ter promotie van alle activiteiten van waar de Raad van Beheer voor staat;
  • Een 2-daagse tentoonstelling;
  • De 10 FCI rasgroepen worden over de 2 dagen verdeeld met CAC en CACIB en de daaraan verbonden Winner titels;
  • Voor de goede orde melden wij dat het (onder voorbehoud) geplande Winner weekend van 7 en 8 december 2019 komt te vervallen. Er is dus 1 tentoonstelling in Nederland in december; de Kerst Winner 2019.

Het bestuur Raad van Beheer en KC Nijmegen

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s